Przejdź do treści

Zamurowani

30 kwietnia 2022 r. w kolejnym meczu Keeza Ligi Okręgowej gościmy zespół Proszowianki Proszowice.

Proszowianka to aktualny spadkowicz z IV ligi i ma w swoich szeregach zawodników potrafiących grać w piłkę co dawało nadzieję na atrakcyjny mecz, tym bardziej, że mecze rozgrywamy na bardzo dobrej murawie a piłkarski klimat zapewnia sztuczne oświetlenie boiska położonego w kompleksie sportowym na Czarnej Górze.

Okazało się jednak, że goście skupili się wyłącznie na obronie własnej bramki a że robili to skutecznie to bramki nie stracili. Strzelić jej nie mogli gdyż w żaden istotny sposób nie byli w stanie zagrozić naszemu bramkarzowi.

Przez cały mecz prowadziliśmy grę i zagrażaliśmy bramce Proszowianki, stworzyliśmy dwie, trzy sytuacje, które powinny przynieść nam gola jednak ich nie wykorzystaliśmy.
Zabrakło albo szczęścia albo dogrania do będących w lepszej sytuacji kolegów z drużyny a szkoda bo jesteśmy pewni, że strzelona bramka otworzyłaby mecz i byłoby dobre widowisko.

Już we wtorek 3 maja o godz. 19 staniemy przed szansą walki o kolejne trzy punkty. Licząc na dobre widowisko, skuteczną grę oraz zdobycie kolejnych trzech punktów, zapraszamy wszystkich sympatyków naszej drużyny na mecz.

KS PKM Olkusz – Proszowianka Proszowice 0:0

Skład KS PKM Olkusz:

Szatan – Mrożek, Kasprzyk, Kiczyński, Żak – Majewski( min. Barczyk), Mirek, Kwinta, Smolarczyk – Tumiłowicz – Szwajcowski