Przejdź do treści

Harmonogram rozgrywek

 
 MPKTBRZRPdomwyjazd
1Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada205256:211712113036:10100192220:11711
2KS Olkusz195062:161621112934:692082128:10701
3Przemsza Klucze204240:231334101916:13613102324:10721
4Błękitni Modlnica194067:24131591926:12612102141:12703
5Piliczanka Pilica203941:211235102324:9721101617:12514
6MKS Nowa Proszowianka193432:2010455129:2401142223:18644
7WKS PRZEBÓJ WOLBROM203136:311019101619:14514101517:17505
8Zieleńczanka Zielonki192636:35757101918:146139718:21144
9Bolesław Bukowno202535:31749101722:1252310813:19226
10Jastrzębiec Książ Wielki192034:58621110916:3430791118:24324
11Orzeł Bębło201622:63511410712:3021710910:33307
12Promień Przeginia191126:59321410514:351279612:24207
13Niedźwiedź Niedźwiedź20823:59221611414:34119949:25117
14Lot-Balice26914:6323211369:301391335:331012

Lot Balice wycofany przed rundą wiosenną z ligi.



kolejka 1:
1Jastrzębiec Książ Wielki4:0Orzeł Bębło2021-08-1517:00
2Piliczanka Pilica4:1Niedźwiedź Niedźwiedź2021-08-1517:00
3Błękitni Modlnica2:2MKS Nowa Proszowianka2021-08-1417:00
4WKS PRZEBÓJ WOLBROM1:2Przemsza Klucze2021-08-1411:00
5Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada4:3Zieleńczanka Zielonki2021-08-1516:00
6Bolesław Bukowno2:1Lot-Balice
– drużyna wycofana, walkower
2021-08-1416:00
7Promień Przeginia1:5KS Olkusz2021-08-1417:00
kolejka 2:
8Orzeł Bębło1:6KS Olkusz2021-08-2218:00
9Lot-Balice
– drużyna wycofana, walkower
4:0Promień Przeginia2021-08-2117:30
10Zieleńczanka Zielonki1:1Bolesław Bukowno2021-08-2111:00
11Przemsza Klucze1:3Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada2021-08-2115:00
12WKS PRZEBÓJ WOLBROM0:1MKS Nowa Proszowianka2021-08-2117:00
13Niedźwiedź Niedźwiedź2:7Błękitni Modlnica2021-08-2117:00
14Jastrzębiec Książ Wielki2:4Piliczanka Pilica2021-08-2217:00
kolejka 3:
15Piliczanka Pilica0:2Orzeł Bębło2021-08-2917:00
16Błękitni Modlnica1:3Jastrzębiec Książ Wielki2021-08-2811:00
17WKS PRZEBÓJ WOLBROM3:2Niedźwiedź Niedźwiedź2021-08-2811:00
18Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada3:1MKS Nowa Proszowianka2021-08-2917:00
19Przemsza Klucze1:0Bolesław Bukowno2021-08-2811:00
20Promień Przeginia2:2Zieleńczanka Zielonki2021-08-2811:00
21KS Olkusz2:0Lot-Balice
– drużyna wycofana, walkower
2021-08-2811:00
kolejka 4:
22Orzeł Bębło1:2Lot-Balice
– drużyna wycofana, walkower
2021-09-0417:00
23KS Olkusz4:0Zieleńczanka Zielonki2021-09-0417:00
24Przemsza Klucze1:0Promień Przeginia2021-09-0417:00
25Bolesław Bukowno0:0MKS Nowa Proszowianka2021-09-0416:00
26Niedźwiedź Niedźwiedź2:3Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada2021-09-0515:00
27Jastrzębiec Książ Wielki2:3WKS PRZEBÓJ WOLBROM2021-09-0514:00
28Piliczanka Pilica1:0Błękitni Modlnica2021-09-0517:00
kolejka 5:
29Błękitni Modlnica8:0Orzeł Bębło2021-09-1111:00
30WKS PRZEBÓJ WOLBROM1:1Piliczanka Pilica2021-09-1116:00
31Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada2:0Jastrzębiec Książ Wielki2021-09-1116:30
32Bolesław Bukowno6:1Niedźwiedź Niedźwiedź2021-09-1116:00
33Promień Przeginia0:5MKS Nowa Proszowianka2021-09-1211:00
34KS Olkusz2:2Przemsza Klucze2021-09-1216:00
35Lot-Balice
– drużyna wycofana, walkower
2:2Zieleńczanka Zielonki2021-09-1216:00
kolejka 6:
36Orzeł Bębło2:1Zieleńczanka Zielonki2021-09-1916:30
37Przemsza Klucze3:0Lot-Balice
– drużyna wycofana, walkower
2021-09-1811:00
38KS Olkusz3:1MKS Nowa Proszowianka2021-09-1817:00
39Niedźwiedź Niedźwiedź1:3Promień Przeginia2021-09-1816:30
40Jastrzębiec Książ Wielki0:5Bolesław Bukowno2021-09-1916:00
41Piliczanka Pilica2:2Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada2021-09-1816:00
42Błękitni Modlnica4:1WKS PRZEBÓJ WOLBROM2021-09-1817:00
kolejka 7:
43WKS PRZEBÓJ WOLBROM3:0Orzeł Bębło2021-09-2516:00
44Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada3:1Błękitni Modlnica2021-09-2514:00
45Bolesław Bukowno2:1Piliczanka Pilica2021-09-2516:00
46Promień Przeginia2:4Jastrzębiec Książ Wielki2021-09-2516:00
47KS Olkusz4:0Niedźwiedź Niedźwiedź2021-09-2511:00
48Lot-Balice
– drużyna wycofana, walkower
0:0MKS Nowa Proszowianka2021-09-2616:00
49Zieleńczanka Zielonki1:4Przemsza Klucze2021-09-2516:00
kolejka 8:
50Orzeł Bębło0:3Przemsza Klucze2021-10-0313:00
51Zieleńczanka Zielonki0:3MKS Nowa Proszowianka2021-10-0316:00
52Niedźwiedź Niedźwiedź2:1Lot-Balice
– drużyna wycofana, walkower
2021-10-0212:00
53Jastrzębiec Książ Wielki3:2KS Olkusz2021-10-0214:00
54Piliczanka Pilica3:1Promień Przeginia2021-10-0316:00
55Błękitni Modlnica2:1Bolesław Bukowno2021-10-0316:00
56WKS PRZEBÓJ WOLBROM0:1Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada2021-10-0216:00
kolejka 9:
57Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada7:0Orzeł Bębło2021-10-0915:30
58Bolesław Bukowno0:1WKS PRZEBÓJ WOLBROM2021-10-0916:00
59Promień Przeginia2:10Błękitni Modlnica2021-10-0915:30
60KS Olkusz3:0Piliczanka Pilica2021-10-0917:00
61Lot-Balice
– drużyna wycofana, walkower
2:2Jastrzębiec Książ Wielki2021-10-0916:00
62Zieleńczanka Zielonki2:1Niedźwiedź Niedźwiedź2021-10-0916:00
63Przemsza Klucze3:0MKS Nowa Proszowianka2021-10-0911:00
kolejka 10:
64Orzeł Bębło2:4MKS Nowa Proszowianka2021-10-1615:00
65Niedźwiedź Niedźwiedź0:2Przemsza Klucze2021-10-1612:00
66Jastrzębiec Książ Wielki1:5Zieleńczanka Zielonki2021-10-1615:00
67Piliczanka Pilica2:0Lot-Balice
– drużyna wycofana, walkower
2021-10-1615:00
68Błękitni Modlnica1:2KS Olkusz2021-10-1616:00
69WKS PRZEBÓJ WOLBROM5:1Promień Przeginia2021-10-1615:00
70Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada3:1Bolesław Bukowno2021-10-1615:00
kolejka 11:
71Bolesław Bukowno1:0Orzeł Bębło2021-10-2315:00
72Promień Przeginia2:3Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada2021-10-2315:00
73KS Olkusz2:1WKS PRZEBÓJ WOLBROM2021-10-2319:00
74Lot-Balice
– drużyna wycofana, walkower
0:2Błękitni Modlnica2021-10-2315:00
75Zieleńczanka Zielonki0:1Piliczanka Pilica2021-10-2315:00
76Przemsza Klucze3:2Jastrzębiec Książ Wielki2021-10-2311:00
77Niedźwiedź Niedźwiedź0:2MKS Nowa Proszowianka2021-10-2311:00
kolejka 12:
78Orzeł Bębło3:1Niedźwiedź Niedźwiedź2021-10-3114:00
79Jastrzębiec Książ Wielki0:4MKS Nowa Proszowianka2021-10-3114:00
80Piliczanka Pilica2:2Przemsza Klucze2021-10-3111:00
81Błękitni Modlnica4:3Zieleńczanka Zielonki2021-10-3015:00
82WKS PRZEBÓJ WOLBROM3:1Lot-Balice
– drużyna wycofana, walkower
2021-10-3015:00
83Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada1:2KS Olkusz2021-10-3015:00
84Bolesław Bukowno2:5Promień Przeginia2021-10-3011:00
kolejka 13:
85Promień Przeginia2:3Orzeł Bębło2021-11-0614:00
86KS Olkusz5:1Bolesław Bukowno2021-11-0619:00
87Lot-Balice
– drużyna wycofana, walkower
1:3Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada2021-11-0614:00
88Zieleńczanka Zielonki2:0WKS PRZEBÓJ WOLBROM2021-11-0611:00
89Przemsza Klucze1:3Błękitni Modlnica2021-11-0614:00
90Piliczanka Pilica5:0MKS Nowa Proszowianka2021-11-0713:00
91Niedźwiedź Niedźwiedź2:4Jastrzębiec Książ Wielki2021-11-0614:00
kolejka 14:
92Orzeł Bębło1:1Jastrzębiec Książ Wielki2022-03-2615:00
93Niedźwiedź Niedźwiedź0:3Piliczanka Pilica2022-03-2715:00
94MKS Nowa Proszowianka1:0Błękitni Modlnica2022-03-2716:00
95Przemsza Klucze2:1WKS PRZEBÓJ WOLBROM2022-03-2615:00
96Zieleńczanka Zielonki3:1Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada2022-03-2717:00
97Lot-Balice
– drużyna wycofana, walkower
0:3Bolesław Bukowno2022-03-26 
98KS Olkusz5:1Promień Przeginia2022-03-2619:00
kolejka 15:
99KS Olkusz4:0Orzeł Bębło2022-05-0319:00
100Promień Przeginia3:0Lot-Balice
– drużyna wycofana, walkower
2022-04-02 
101Bolesław Bukowno1:1Zieleńczanka Zielonki2022-05-0317:00
102Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada4:1Przemsza Klucze2022-05-0317:00
103MKS Nowa Proszowianka WKS PRZEBÓJ WOLBROM2022-05-2418:00
104Błękitni Modlnica Niedźwiedź Niedźwiedź2022-05-3118:00
105Piliczanka Pilica Jastrzębiec Książ Wielki2022-05-2518:00
kolejka 16:
106Orzeł Bębło0:3Piliczanka Pilica2022-04-0911:00
107Jastrzębiec Książ Wielki1:9Błękitni Modlnica2022-04-0917:00
108Niedźwiedź Niedźwiedź2:4WKS PRZEBÓJ WOLBROM2022-04-1015:30
109MKS Nowa Proszowianka0:2Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada2022-04-0917:00
110Bolesław Bukowno0:2Przemsza Klucze2022-04-0916:00
111Zieleńczanka Zielonki2:1Promień Przeginia2022-04-0917:00
112Lot-Balice
– drużyna wycofana, walkower
0:3KS Olkusz2022-04-09 
kolejka 17:
113Lot-Balice
– drużyna wycofana, walkower
0:3Orzeł Bębło2022-04-16 
114Zieleńczanka Zielonki KS Olkusz2022-04-1611:00
115Promień Przeginia0:3Przemsza Klucze2022-04-1615:30
116MKS Nowa Proszowianka4:0Bolesław Bukowno2022-04-1617:00
117Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada3:0Niedźwiedź Niedźwiedź2022-04-1616:00
118WKS PRZEBÓJ WOLBROM3:2Jastrzębiec Książ Wielki2022-04-1611:00
119Błękitni Modlnica1:0Piliczanka Pilica2022-04-1614:00
kolejka 18:
120Orzeł Bębło1:6Błękitni Modlnica2022-04-2314:00
121Piliczanka Pilica2:0WKS PRZEBÓJ WOLBROM2022-04-2317:30
122Jastrzębiec Książ Wielki0:2Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada2022-04-2317:00
123Niedźwiedź Niedźwiedź0:0Bolesław Bukowno2022-04-2317:00
124MKS Nowa Proszowianka1:0Promień Przeginia2022-04-2317:00
125Przemsza Klucze0:3KS Olkusz2022-04-2316:00
126Zieleńczanka Zielonki3:0Lot-Balice
– drużyna wycofana, walkower
2022-04-23 
kolejka 19:
127Zieleńczanka Zielonki4:2Orzeł Bębło2022-04-3011:00
128Lot-Balice
– drużyna wycofana, walkower
0:3Przemsza Klucze2022-04-30 
129KS Olkusz0:0MKS Nowa Proszowianka2022-04-3019:00
130Promień Przeginia0:0Niedźwiedź Niedźwiedź2022-04-3016:00
131Bolesław Bukowno8:0Jastrzębiec Książ Wielki2022-04-3017:00
132Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada3:1Piliczanka Pilica2022-05-0115:00
133WKS PRZEBÓJ WOLBROM0:3Błękitni Modlnica2022-04-3017:00
kolejka 20:
134Orzeł Bębło1:3WKS PRZEBÓJ WOLBROM2022-05-0715:00
135Błękitni Modlnica Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada2022-05-0718:00
136Piliczanka Pilica3:1Bolesław Bukowno2022-05-0717:30
137Jastrzębiec Książ Wielki Promień Przeginia2022-05-0817:00
138Niedźwiedź Niedźwiedź3:5KS Olkusz2022-05-0717:00
139MKS Nowa Proszowianka3:0Lot-Balice
– drużyna wycofana, walkower
2022-05-07 
140Przemsza Klucze1:1Zieleńczanka Zielonki2022-05-0711:00
kolejka 21:
141Przemsza Klucze Orzeł Bębło2022-05-1411:00
142MKS Nowa Proszowianka Zieleńczanka Zielonki2022-05-1417:00
143Lot-Balice
– drużyna wycofana, walkower
0:3Niedźwiedź Niedźwiedź2022-05-14 
144KS Olkusz Jastrzębiec Książ Wielki2022-05-1519:00
145Promień Przeginia Piliczanka Pilica2022-05-1512:00
146Bolesław Bukowno Błękitni Modlnica2022-05-1415:30
147Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada WKS PRZEBÓJ WOLBROM2022-05-1417:00
kolejka 22:
148Orzeł Bębło Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada2022-05-2117:00
149WKS PRZEBÓJ WOLBROM Bolesław Bukowno2022-05-2111:00
150Błękitni Modlnica Promień Przeginia2022-05-2111:00
151Piliczanka Pilica KS Olkusz2022-05-2212:00
152Jastrzębiec Książ Wielki3:0Lot-Balice
– drużyna wycofana, walkower
2022-05-21 
153Niedźwiedź Niedźwiedź Zieleńczanka Zielonki2022-05-2215:00
154MKS Nowa Proszowianka Przemsza Klucze2022-05-2117:00
kolejka 23:
155MKS Nowa Proszowianka Orzeł Bębło2022-05-2817:00
156Przemsza Klucze Niedźwiedź Niedźwiedź2022-05-28 
157Zieleńczanka Zielonki Jastrzębiec Książ Wielki2022-05-2818:00
158Lot-Balice
– drużyna wycofana, walkower
0:3Piliczanka Pilica2022-05-28 
159KS Olkusz Błękitni Modlnica2022-05-2819:00
160Promień Przeginia WKS PRZEBÓJ WOLBROM2022-05-2911:00
161Bolesław Bukowno Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada2022-05-2817:00
kolejka 24:
162Orzeł Bębło Bolesław Bukowno2022-06-0417:00
163Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada Promień Przeginia2022-06-0418:00
164WKS PRZEBÓJ WOLBROM KS Olkusz2022-06-04 
165Błękitni Modlnica3:0Lot-Balice
– drużyna wycofana, walkower
2022-06-04 
166Piliczanka Pilica Zieleńczanka Zielonki2022-06-0418:00
167Jastrzębiec Książ Wielki Przemsza Klucze2022-06-0517:00
168MKS Nowa Proszowianka Niedźwiedź Niedźwiedź2022-06-0417:00
kolejka 25:
169Niedźwiedź Niedźwiedź Orzeł Bębło2022-06-11 
170MKS Nowa Proszowianka Jastrzębiec Książ Wielki2022-06-1117:00
171Przemsza Klucze Piliczanka Pilica2022-06-11 
172Zieleńczanka Zielonki Błękitni Modlnica2022-06-1118:00
173Lot-Balice
– drużyna wycofana, walkower
0:3WKS PRZEBÓJ WOLBROM2022-06-11 
174KS Olkusz Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada2022-06-1119:00
175Promień Przeginia Bolesław Bukowno2022-06-1111:00
kolejka 26:
176Orzeł Bębło Promień Przeginia2022-06-1817:00
177Bolesław Bukowno KS Olkusz2022-06-1817:00
178Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada3:0Lot-Balice
– drużyna wycofana, walkower
2022-06-18 
179WKS PRZEBÓJ WOLBROM Zieleńczanka Zielonki2022-06-1817:00
180Błękitni Modlnica Przemsza Klucze2022-06-1817:00
181MKS Nowa Proszowianka Piliczanka Pilica2022-06-1817:00
182Jastrzębiec Książ Wielki Niedźwiedź Niedźwiedź2022-06-1817:00