Przejdź do treści

Kadra trenerska.
Powierzając sportową przyszłość Waszych dzieci w ręce trenerów najważniejsza jest pewność, że przygoda sportowa dzieci i młodzieży odbywa się pod nadzorem osób doświadczonych i kompetentnych w swoim fachu.
W naszej Akademii całościowy i merytoryczny nadzór nad szkoleniem sprawuje Roman Madej będący jednocześnie Prezesem Klubu. Posiada licencję trenerską UEFA A.
Roman Madej swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w KS Olkusz a dalszy rozwój piłkarski umożliwił mu występy w blisko 70 meczach Ekstraklasy w barwach Odry Wodzisław, GKS Katowice i Ruchu Radzionków oraz w około 90 meczach I Ligi. Jego wiedza i doświadczenie oraz chęć pracy w zakresie szkolenia dzieci i młodzieży gwarantują osiągnięcie celów stawianych Akademii Piłkarskiej KS Olkusz.
Zajęcia w poszczególnych grupach wiekowych prowadzi trener Roman Madej z pomocą trenera asystenta oraz trener zajmujący się treningiem ogólnorozwojowym. Rozwój sportowy Waszych pociech naszej Akademii będzie inspirowany i kierowany przez doświadczony i odpowiedzialny zespół fachowców (a jednocześnie pasjonatów) w klubie z ponad stuletnią historią.