Przejdź do treści

SPONSOR TYTULARNY

PKM Olkusz

PKM Olkusz jest sponsorem przekazującym na rzecz naszego Klubu największe środki finansowe, które umożliwią nie tylko utrzymanie działalności Klubu na dotychczasowym poziomie ale zapewnią możliwość dalszego rozwoju organizacyjnego i sportowego.

Nasz Sponsor Tytularny  świadczy usługi w zakresie transportu międzynarodowego osób i rzeczy, hurtowej sprzedaży paliw płynnych, oraz posiada sieć własnych stacji paliw.

W roku 2014 roku firma uzyskuje koncesję na hurtową sprzedaż paliw i rozpoczyna współpracę z nowymi odbiorcami którymi są firmy transportowe, budowlane, produkcyjne, gospodarstwa rolne. W tym samym roku pierwsze ciężarówki z logo PKM wyruszają na drogi całej Europy. Spółka od tej pory stale rozwija się i doskonali w swoich dziedzinach. W 2016 roku PKM Olkusz otwiera pierwszą stację paliw, na terenie siedziby w Olkuszu, stopniowo także dokupywane są nowe ciągniki oraz naczepy do przewozu rzeczy. W kolejnych dwóch latach w dalszym ciągu wzrasta nowoczesna flota przedsiębiorstwa i otwarta zostaje kolejna stacja paliw tym razem w Górkach Wielkich, k. Cieszyna, a w roku 2019 kolejne dwie, w Katowicach oraz Jastrzębiu Zdrój, tworząc już mini sieć stacji paliw pod własnym szyldem „PKM Olkusz”. 

Na dzień dzisiejszy PKM OLKUSZ w swojej flocie tabor ponad 30 ciągników siodłowych spełniających najwyższe normy emisji spalin (EURO 6). Nowoczesny tabor, różnorodność naczep (firanki, chłodnie, cysterny) i profesjonalna kadra pozwalają spełniać wysokie wymagania coraz większej liczby klientów.

SPONSOR ZŁOTY

Zakłady Górniczo-Hutnicze „Bolesław”w Bukownie

ZGH „Bolesław” to największy podmiot w powiecie olkuskim będący jednocześnie największym pracodawcą, zatrudniającym wielu mieszkańców Olkusza. Firma od lat wspiera naszą działalność umożliwiając realizację statutowych celów Klubu.
Wiodącym przedmiotem działalności ZGH jest produkcja cynku elektrolitycznego oraz koncentratów cynku i ołowiu.
 
 

SPONSOR SREBRNY

Kurier Team 2000

Firma Kurier Team 2000 działa od 1991 roku zajmując się spedycją i transportem towarów na terenie kraju, Unii Europejskiej oraz Szwajcarii i Bałkanów.
W ciągu wielu lat swojej działalności stale się rozwija pozyskując klientów oraz poszerzając bazę firm współpracujących.
Kurier Team 2000 posiada własną flotę pojazdów oraz zaplecze magazynowe.

Boltech sp. z o.o.

Firma należy do Grupy Kapitałowej Zakładów Górniczo-Hutniczych „Bolesław” S.A. producenta wysokiej jakości cynku elektrolitycznego, koncentratów cynku i ołowiu oraz kwasu siarkowego i jest spadkobiercą przejętych spółek BOL-THERM, BOLOIL, BOLSPED.

Zakres działalności BOLTECH Sp. z o.o. jest  bardzo szeroki, obejmuje między innymi:

 • wydobycie i przerób kruszyw
 • produkcję wyrobów elastomerowych
 • produkcję wyrobów  cynkowych
 • produkcję, sprzedaż i dystrybucję energii cieplej
 • produkcję i dystrybucję gazu ziemnego
 • wytwarzania energii elektrycznej
 • usługi transportowe i spedycyjne, krajowe i zagraniczne, samochodowe i kolejowe
 • usługi remontowe oraz wykonawstwo robót inwestycyjnych w branży mechaniczno-budowlanej
 • produkcję i montaż konstrukcji stalowych oraz różnych części do maszyn
 • produkcję elementów obudów kotwiowych dla górnictwa.

Spółka zatrudnia obecnie ok 500 pracowników.

SPONSOR BRĄZOWY

Taxi Bajera

Taxi Bajera działa na olkuskim rynku  od 2015 roku. Charakterystyczne taksówki są rozpoznawalną marką w Olkuszu i okolicach.
Taxi Bajera gwarantuje dostępność swoich usług 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Baza firmy mieści się w Olkuszu ul. Króla Kazimierza Wielkiego 102. Bajera jest bez barier, także dla osób niepełnosprawnych! Jest otwarta na wszelkie zlecenia, nawet te niestandardowe. Posiadana flota pozwala na przewóz do 8 pasażerów w jednej taksówce.
Firma obsługuje m.in. imprezy firmowe, okolicznościowe, śluby czy też wieczory panieńskie / kawalerskie. 

Usługi Remontowo – Budowlane  Wojtacha Wiesław

Firma oferuje usługi w zakresie:
 • Budowa i remonty budynków
 • Roboty wykończeniowe
 • Ocieplenia budynków
 • Roboty brukarskie

Ośrodek Szkolenia Kandydatów na Kierowców „Rondo” 

Firma istnieje od 1994 roku. Przez ponad 25 lat działalności z powodzeniem wykształciła tysiące kursantów.
Priorytetem  działania firmy jest jak najlepsze przygotowanie kursantów do nabycia umiejętności prawidłowej techniki kierowania, oraz bezpiecznej i kulturalnej jazdy.
W Rondo  zajęcia teoretyczne i praktyczne odbywają się bezstresowo, w miłej i kulturalnej atmosferze  prowadzone przez doświadczonych instruktorów, którzy do każdej osoby podchodzą indywidualnie i z pełną wyrozumiałością.
W chwili obecnej  Ośrodek Szkolenia Kandydatów na Kierowców „RONDO” oferuje szkolenie w zakresie prawa jazdy kategorii B, C, C+E, a także udziela informacji z zakresu szkolenia przewozu osób i rzeczy (świadectwa kwalifikacji wstępnej i okresowej).

GRAMY DLA OLKUSZA DZIĘKI SPONSOROM: