Menu Boczne

Harmonogram Meczy

Runda 11
22 Paź 12:00 Karpaty Siepraw 1 : 4 RKS Garbarnia Kraków II Stadion w Sieprawiu, ul.Jana Pawła II 100 , Siepraw
22 Paź 12:00 Stadion w Sieprawiu, ul.Jana Pawła II 100 , Siepraw
22 Paź 12:00 KS Orzeł Piaski Wielkie 2 : 2 LKS Wiślanka Grabie Stadion w Krakowie, ul. Niebieska 2 , Kraków
22 Paź 12:00 Stadion w Krakowie, ul. Niebieska 2 , Kraków
21 Paź 15:00 KS PKM Olkusz 1 : 1 MKS Skawa Wadowice Stadion w Olkuszu , Olkusz
21 Paź 15:00 Stadion w Olkuszu , Olkusz
21 Paź 12:00 Jutrzenka Giebułtów 1 : 3 LKS Węgrzcanka Węgrzce Wielkie Stadion w Giebutowie, ul. Sportowa 3 , Giebutów
21 Paź 12:00 Stadion w Giebutowie, ul. Sportowa 3 , Giebutów
21 Paź 12:00 KS Wieczysta Kraków II 6 : 1 LKS Sokół Kocmyrzów Stadion w Krakowie, ul. Chałupnika 16 , Kraków
21 Paź 12:00 Stadion w Krakowie, ul. Chałupnika 16 , Kraków
21 Paź 12:00 KS Chełmek 2 : 5 WKS Tempo Białka Stadion w Chełmku , Chełmek
21 Paź 12:00 Stadion w Chełmku , Chełmek
21 Paź 12:00 LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 0 : 0 Pcimianka Pcim Stadion w Osieku , Osiek
21 Paź 12:00 Stadion w Osieku , Osiek
Runda 10
15 Paź 12:00 LKS Wiślanka Grabie 0 : 2 KS Chełmek Stadion w Grabiach, Grabie 272 , Grabie
15 Paź 12:00 Stadion w Grabiach, Grabie 272 , Grabie
15 Paź 12:00 WKS Tempo Białka 1 : 2 KS Wieczysta Kraków II Stadion w Białce , Białka
15 Paź 12:00 Stadion w Białce , Białka
15 Paź 12:00 LKS Sokół Kocmyrzów 1 : 2 LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada Stadion w Kocmyrzowie, ul. Sportowa 18 , Kocmyrzów
15 Paź 12:00 Stadion w Kocmyrzowie, ul. Sportowa 18 , Kocmyrzów
15 Paź 12:00 Pcimianka Pcim 4 : 2 Jutrzenka Giebułtów Stadion w Pcimiu , Pcim
15 Paź 12:00 Stadion w Pcimiu , Pcim
14 Paź 12:00 KS Błękitni Modlnica 4 : 2 KS PKM Olkusz Stadion w Modlnicy, ul. Sportowa 19 , Modlnica
14 Paź 12:00 Stadion w Modlnicy, ul. Sportowa 19 , Modlnica
14 Paź 12:00 RKS Garbarnia Kraków II 0 : 3 Radziszowianka Radziszów Stadion w Krakowie, ul. Rydlówka 23 , Kraków
14 Paź 12:00 Stadion w Krakowie, ul. Rydlówka 23 , Kraków
14 Paź 12:00 MKS Skawa Wadowice 3 : 2 KS Orzeł Piaski Wielkie Stadion w Wadowicach, ul. Błonie 2 , Wadowice
14 Paź 12:00 Stadion w Wadowicach, ul. Błonie 2 , Wadowice
14 Paź 12:00 LKS Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 4 : 1 Karpaty Siepraw Stadion w Węgrzcach Wielkich, ul. Długa 359 , Wegrzce Wielkie
14 Paź 12:00 Stadion w Węgrzcach Wielkich, ul. Długa 359 , Wegrzce Wielkie
Runda 9
8 Paź 12:00 Radziszowianka Radziszów 3 : 1 Karpaty Siepraw Radziszów, ul. Skawińska 3 , Radziszów
8 Paź 12:00 Radziszów, ul. Skawińska 3 , Radziszów
8 Paź 12:00 KS Orzeł Piaski Wielkie 0 : 1 KS Błękitni Modlnica Stadion w Krakowie, ul. Niebieska 2 , Kraków
8 Paź 12:00 Stadion w Krakowie, ul. Niebieska 2 , Kraków
8 Paź 12:00 KS Chełmek 1 : 1 MKS Skawa Wadowice Stadion w Chełmku , Chełmek
8 Paź 12:00 Stadion w Chełmku , Chełmek
7 Paź 15:30 KS PKM Olkusz 0 : 1 RKS Garbarnia Kraków II Stadion w Olkuszu , Olkusz
7 Paź 15:30 Stadion w Olkuszu , Olkusz
7 Paź 12:00 Jutrzenka Giebułtów 3 : 2 LKS Sokół Kocmyrzów Stadion w Giebutowie, ul. Sportowa 3 , Giebutów
7 Paź 12:00 Stadion w Giebutowie, ul. Sportowa 3 , Giebutów