Przejdź do treści

Współpraca sponsorska

KIM JESTEŚMY.

Nasz Klub jest od 1921 roku integralną częścią sportowego pejzażu Srebrnego Grodu, tworząc w olkuskiej społeczności lokalnej  warunki do uprawiania sportu.  Dotyczy to dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Jesteśmy zarejestrowani jako Organizacja Pożytku Publicznego (OPP).

Jako  lokalny Klub sportowy  jesteśmy w ponad 30-tysięcznym powiatowym mieście dobrze rozpoznawalną sportową marką o bogatej tradycji i długiej historii.

Naszą szczególną dumą jest  posiadająca Zielony Certyfikat PZPN Akademia Piłkarska gdzie dzieci i młodzież uczą się pod czujnym okiem trenerów piłkarskiego rzemiosła, regularnie trenując oraz współzawodnicząc sportowo z rówieśnikami w duchu fair play. 


DLACZEGO WARTO SPONSOROWAĆ
.

Sponsoring sportowy to przede wszystkim inwestycja w tworzenie, wzmocnieniu pożądanego wizerunku firmy i  jej produktów. To także kreowanie  i utrwalanie świadomości nazwy firmy, jej logo i marek. Badania potwierdzają  przychylność konsumentów do sponsoringowych form promocji, traktowanych przez odbiorców znacznie  przyjaźniej niż tradycyjne  działania reklamowe. Praktyka potwierdza, że sponsoring jest skuteczniejszy i efektywniejszy niż typowa reklama a firmy reklamujące się poprzez sport są postrzegane jako nowoczesne i sprzyjające zdrowiu, co samo w sobie w otoczeniu aury sportowej umacnia pozytywny odbiór.

Przyciągnięcie poprzez sponsoring  uwagi kibica sportowego  daje możliwość zapoznania go z ofertą firmy i regularne powtarzanie tego bodźca. Co ważne, piłka nożna jako sport zespołowy przyciąga uwagę całych rodzin. W rezultacie wydarzenia sportowe są wspólnym przeżyciem zarówno rodziców jak i ich nastoletnich dzieci, co powoduje wzmacnianie przekazu docierającego  zarówno bezpośrednio do uczestniczących w wydarzeniu sportowym i kibiców śledzących w mediach  co nowego słychać w ulubionym klubie sportowym.


KORZYŚCI ZE SPONSOROWANIA SPORTU:

 • pozycjonowanie marki Sponsora wraz z tworzeniem jednoznacznie pozytywnego wizerunku firmy / produktu poprzez stworzenie jasnego przekazu związku ze sportem  – a  sport to zdrowie
 • możliwość tworzenia postaw konsumpcyjnych dotyczących produktu lub usługi
 • odróżnienie od konkurencji i budowanie lojalności konsumentów tak czujących związek z klubem sportowym jak i tych, którzy dzięki przekazowi medialnemu znają markę i konotują ze sportem
 • zwrócenie uwagi na specyficzne cechy produktu, dzięki powiązaniu z konkretnym wydarzeniem
 • zauważalność znacznie lepsza niż w wypadku tradycyjnej reklamy


DLACZEGO WARTO ZOSTAĆ NASZYM SPONSOREM:

Nasi Sponsorzy w zamian za wsparcie Klubu mogą liczyć na szereg  korzyści tak w mediach jak i w trakcie wydarzeń sportowych:

 • umieszczenia znaku graficznego (logo) Sponsora na stronie głównej Klubu
 • umieszczenia znaku graficznego (logo) Sponsora na paskach widocznych na każdej podstronie internetowej Klubu
 • umieszczenie znaku graficznego (logo) Sponsora w materiałach promocyjnych Klubu i zapowiedziach meczowych rozwieszanych na terenie Olkusza (plakaty)
 • umieszczenie opisu profilu Sponsora w dedykowanej sekcji na stronie Klubu
 • możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej Klubu
 • możliwość wykorzystania nazwy i logo Klubu w celach promocyjno- marketingowych oraz posługiwania się tytułem Sponsora Klubu
 • możliwość umieszczenia banera reklamowego Sponsora przy boisku w trakcie meczów pierwszego zespołu w Olkuszu.
 • informację z głośników stadionowych o wsparciu Sponsora przed oraz w trakcie każdego meczu pierwszego zespołu na stadionie w Olkuszu

Regulamin oferty reklamowej dla Sponsorów znajduję się w sekcji Klub / Dokumenty.


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

DANE KONTAKTOWE:

sekretariat@ksolkusz.pl
Jarosław Banek      501 476 592

GRAMY DLA OLKUSZA DZIĘKI SPONSOROM: