Przejdź do treści

O kolejne punkty

9 października 2021 r. na boisku na Czarnej Górze podejmujemy zespół Piliczanki Pilica.

Pierwsze pół godziny meczu przyniosło wyrównaną grę, w tym czasie mieliśmy dwie okazje bramkowe, m.in. w 10 minucie egzekwujemy rzut wolny pośredni z pola karnego gości za zagranie do własnego bramkarze jednak bez efektu bramkowego.

W 37 minucie po rzucie rożnym Grzegorz Barczyk uderzył piłkę minimalnie nad bramką Piliczanki i do przerwy nie oglądaliśmy bramek.

W trzeciej minucie drugiej połowy po akcji naszego zespołu Dawid Smolarczyk oddał strzał, który bramkarz zespołu gości obronił jednak przy dobitce Barczyka był już bezradny i wychodzimy na prowadzenie.

W 51 minucie Smolarczyk uderza minimalnie obok słupka a w 53 minucie zawodnik Piliczanki po dwóch żółtych kartkach opuścił boisko.

W 57 minucie napastnik przyjezdnych oddał strzał w boczną siatkę naszej bramki minutę później Dawid Tumiłowicz strzela nad poprzeczką bramki gości.

Po tym fragmencie nastąpił okres słabszej gry naszego zespołu w którym nie było widać braku jednego zawodnika gości jednak w 82 minucie Wojciech Szwajcowski po zagraniu Barczyka strzela drugą bramkę dla naszego zespołu.

W 86 minucie Tumiłowicz marnuje doskonałą sytuację na podwyższenie prowadzenia a ostatnim akordem meczu była zdobyta w 91 minucie przez Smolarczyka trzecia bramka.

W następnej kolejce gramy mecz wyjazdowy z Błękitnymi Modlnica – jednym z faworytów rozgrywek – a tydzień treningów poświęcamy na dalszy rozwój naszej drużyny.

KS PKM Olkusz – Piliczanka Pilica 3:0 (0:0)

Strzelcy bramek dla KS-u:

48 min. – Grzegorz Barczyk

82 min. – Wojciech Szwajcowski

91 min. – Dawid Smolarczyk

Skład KS PKM Olkusz:

Lorek – Majewski, Kasprzyk, Świerk, Żak – Barczyk, Kwinta, Mirek, Tumiłowicz, Smolarczyk – Szwajcowski