Przejdź do treści

Mecz walki

22 maja 2022 r. w ramach rozgrywek Keeza Ligi Okręgowej udajemy się w delegację do Pilicy na mecz z tamtejszą Piliczanką.

Piliczanka to niewygodny rywal, dobrze spisuje się w rundzie wiosennej i zapowiadał się ciężki mecz co też miało miejsce.

Gra była wyrównana ze wskazaniem na nasz zespół gdyż stworzyliśmy kilka konkretnych sytuacji bramkowych, które można było wykorzystać ale tym razem piłka nie wpadła bo bramki przeciwnika. Drużyna Pilicy starała się atakować jednak nie wypracowała tak dobrych okazji i mecz skończył się bezbramkowym remisem a z trudnego terenu wracamy z jednym punktem.

Możemy odnotować, że po faulu piłarza zesłołu z Pilicy nasz zawodnik Mateusz Mrożek musiał z powodu kontuzji opuścić boisko.

W nadchodzącą sobotę podejmujemy o godz. 18.30 zespół Błękitnych Modlnica i wszystkich kibiców zapraszamy na mecz licząc na ich wsparcie.

Piliczanka Pilica – KS PKM Olkusz 0:0

Skład KS PKM Olkusz:

Lorek – Mrożek (25 min. Majewski), Kasprzyk, Kiczyński, Żak – Barczyk, Mirek, Kwinta, Smolarczyk – Tumiłowicz – Szwajcowski (60 min. Pietrzeniec)