Przejdź do treści

Popis strzelecki z Bębłem

W meczu z Bębłem do bramki po dłuższej przerwie spowodowanej kontuzją  powrócił Aleksander Szatan.  Po kilku minutach wchodzenia w tempo meczowe  to goście w 10 minucie  zdobywają  pierwszą bramkę,  jednak nieuznaną przez sędziego z powodu spalonego. W 12 minucie w polu karnym sfaulowany zostaje Kacper Majewski, niestety strzał z 11 metrów jak i dobitkę Dawida  Smolarczyka broni bramkarz. Dalsza część pierwszej połowy to sporo doskonałych okazji do zdobycia bramki  m.in. Jarosza i Smolarczyka. Bramka jednak nie pada a gości ratuje kilkukrotnie  słupek. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 0:0. Piłkarze Bartosza Gawła mają sporo do przemyślenia w przerwie w temacie skuteczności. Jak pokazała dalsza część meczu potrafili wyciągnąć  odpowiednie wnioski.

W przerwie dochodzi do trzech zmian. Plac gry opuszczają Arkadiusz Żak, Dawid Dudek i Jakub Żaba a na ich miejsce Bartosz Gaweł posyła do gry Macieja Pietrzeńca, Konrada Świerka i Sebastiana Paleja. Piłkarsko druga połowa to podobny napór naszej drużyny, tym razem  jednak skuteczność nie zawodzi i pada sporo bramek. W 60 minucie efektowną bramkę zdobywa Tomek Jarosz otwierając bramkową kanonadę. 5 minut później Szymon Barczyk podwyższa na 2:0. W 77 minucie Dawid Smolarczyk pokazuje doskonałe panowanie na nad piłką i z bliska pakuje piłkę po raz trzeci do bramki gości. Mimo, że do końca pozostało niewiele czasu nasz zespół strzelił jeszcze 3 bramki, Najpierw w 82 minucie wynik podwyższył Szymon Barczyk, pięć minut później Grzegorz Barczyk dokłada swoją bramkę a w ostatniej minucie meczu zakończył ten, który strzelecką kanonadę rozpoczął – Tomek Jarosz ustala wynik meczu na 6:0!

Skład KS PKM Olkusz: Szatan – Kasprzyk, Kiczyński, Żak (Świerk) – Żaba (Pietrzeniec), Sz. Barczyk, Dudek (Palej), Majewski – Smolarczyk, Jarosz, Świeca (G. Barczyk)

Za tydzień czeka nas jedno z trudniejszych spotkań – wyjeżdżamy do Wolbromia aby zmierzyć się z rozpędzonym Przebojem, który dziś pokonał na wyjeździe lidera z Krzeszowic. Już dziś zapraszamy do kibicowania nam w Wolbromiu!