Menu Boczne

Sekcja lekkoatletyczna klubu KS Olkusz to dynamiczna i rozwijająca się część tej renomowanej organizacji sportowej. Skupiamy się na wspieraniu i rozwijaniu talentów w dziedzinie lekkoatletyki, oferując treningi i możliwości rywalizacji na różnych poziomach wiekowych i umiejętnościowych.

Nasz klub stawia na wszechstronny rozwój młodych sportowców, kładąc nacisk nie tylko na poprawę wyników sportowych, ale również na kształtowanie wartości takich jak dyscyplina, determinacja i współpraca zespołowa. Nasza sekcja oferuje różnorodne dyscypliny lekkoatletyczne, w tym biegi sprinterskie, długodystansowe, skoki, rzuty i wieloboje.

Posiadamy doświadczonych trenerów, którzy pracują z zawodnikami na każdym etapie rozwoju, począwszy od najmłodszych adeptów po zaawansowanych sportowców. Nasze obiekty sportowe są dobrze wyposażone i utrzymane w doskonałym stanie, co pozwala naszym zawodnikom trenować i rywalizować na najwyższym poziomie.

Sekcja lekkoatletyczna klubu KS Olkusz to miejsce, gdzie pasja do sportu spotyka się z profesjonalizmem, tworząc warunki do osiągnięcia sukcesów na różnych arenach lekkoatletycznych. Zapraszamy wszystkich chętnych do dołączenia i odkrycia swojego potencjału w tej ekscytującej dyscyplinie sportu.

 

NASZE CELE:

Cele sekcji lekkoatletycznej klubu KS Olkusz są ukierunkowane na rozwijanie potencjału sportowego, kształtowanie charakteru oraz promowanie zdrowego stylu życia. Oto kilka głównych celów, które przyświecają tej sekcji:

1. Rozwijanie talentów: Sekcja lekkoatletyczna klubu KS Olkusz dąży do identyfikowania i rozwijania talentów wśród młodych sportowców. Naszym celem jest pomaganie zawodnikom osiągać sukcesy na różnych poziomach rozgrywek, począwszy od lokalnych poziomów aż po zawody międzynarodowe.

2. Kształtowanie wartości: Klub KS Olkusz stawia na kształtowanie wartości takich jak dyscyplina, determinacja, zaangażowanie i fair play. Nasza sekcja lekkoatletyczna uczy zawodników, jak pracować nad sobą, zarówno fizycznie, jak i mentalnie, aby osiągać swoje cele.

3. Zdrowy tryb życia: Sekcja lekkoatletyczna promuje zdrowy styl życia poprzez aktywność fizyczną i świadomość dietetyczną. Zachęcamy naszych zawodników do dbania o swoje zdrowie i kondycję przez regularne treningi i właściwe nawyki żywieniowe.

4. Budowanie społeczności: Nasza sekcja tworzy wspólnotę miłośników lekkoatletyki, gdzie sportowcy, trenerzy i rodziny mogą się integrować i wspierać. Tworzymy przyjazne środowisko, które sprzyja rozwojowi i wymianie doświadczeń.

5. Osiąganie sukcesów: Sekcja lekkoatletyczna klubu KS Olkusz dąży do osiągania sukcesów na różnych poziomach zawodów, reprezentując klub i miasto Olkusz w krajowych i międzynarodowych konkurencjach.

Te cele stanowią fundament naszej sekcji lekkoatletycznej, a dążenie do ich realizacji motywuje naszych zawodników do ciągłego rozwoju i osiągania wybitnych wyników.

Władze Klubu:

Wojciech Bróg                      Prezes Zarządu

SPONSORZY:

KLAUZULA INFORMACYJNA

KLUBU SPORTOWEGO OLKUSZ W OLKUSZU

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, informuje iż:

1.       Administratorem Pani/Pana danych osobowych decydujący o celach i zakresach przetwarzanych danych jest KLUB SPORTOWY OLKUSZ W OLKUSZU, ul. 29-Listopada 12a, 32-300 Olkusz adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2.       Administrator Danych Osobowych wyznaczył Inspektora Ochrony Danych. Z Inspektorem Ochrony Danych można się skontaktować pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3.       Podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda osoby, której dane dotyczą lub przepisy prawa.

4.       Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji zadań:

  Ustanowionych przez Klub Sportowy Olkusz w Olkuszu, we współzawodnictwie sportowym oraz organizacyjnym, sportowym i dyscyplinarnym, związanym z Pani/Pana statusem w rodzinie piłkarskiej – piłkarz, sędzia, trener, delegat, obserwator, agent piłkarski, do organizowania rozgrywek piłki nożnej oraz kontrolowania i nadzorowanie ich przebiegu, rozgrywanych w różnych formach na terytorium Polski,

  W celach archiwizacyjnych (na podstawie art.7, Ustawy o rachunkowości z dnia 29 września 1994 r.),

  W celu realizacji obowiązków podatkowych, w tym prowadzenie i przechowywanie ksiąg podatkowych oraz dokumentów związanych z prowadzeniem ksiąg podatkowych oraz przechowywania dowodów księgowych (podstawą prawną przetwarzania danych są obowiązki prawne wynikające z przepisów podatkowych oraz przepisów o rachunkowości),

  W celu realizacji uzasadnionych interesów administratora jak: przechowywanie danych osobowych do celów archiwalnych w interesie publicznym, prowadzenie analiz i zestawień związanych z organizowanymi rozgrywkami, ● W celu prowadzenia marketingu bezpośredniego związanego z działalnością Klubu Sportowego Olkusz w Olkuszu.

5.       Pani/Pana dane będą udostępniane jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa.

6.       Pani/Pana dane będą udostępniane (art. 4 pkt 9) organom publicznym, które mogą otrzymywać dane osobowe w ramach konkretnego postępowania zgodnie z prawem Unii lub prawem państwa członkowskiego. Organy publiczne, którym ujawnia się dane osobowe w związku z ich prawnym obowiązkiem sprawowania funkcji publicznej to:  organy podatkowe, organy celne, jednostki analityki finansowej, niezależne organy administracyjne czy organy rynków finansowych, regulujące i nadzorujące rynki papierów wartościowych.

7.       Odbiorcami Pani/Pana danych mogą być:

  Polski Związek Piłki Nożnej,

  Międzynarodowe struktury piłki nożnej (UEFA, FIFA) oraz zagraniczne federacje piłkarskie,

  Firmy ubezpieczeniowe, firmy kurierskie, przewozowe, pocztowe, transportowe,

  Podmioty prowadzące działalność leczniczą,

  Małopolski Związek Piłki Nożnej

  Podmioty zewnętrzne wspierające Klub Sportowy Olkusz w Olkuszu świadczące usługi drogą elektroniczną, realizujące usługi informatyczne, konsultingowe lub audytowe, współpracujące w ramach kampanii marketingowych.

8.       Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie na czas do ustania przyczyn tego przetwarzania w tym do momentu wycofania zgody jeśli była ona przesłanką legalizującą przetwarzanie oraz w terminach wymaganych przez przepisy prawa.

9.       Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo żądania poprawiania, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych oraz prawo do przenoszenia danych.

10.   Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy.

11.   Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych. W przypadkach wskazanego przekazania Klub Sportowy Olkusz w Olkuszu zastosuje odpowiednie zabezpieczenia wymagane przez przepisy o ochronie danych osobowych oraz umożliwia uzyskanie kopii danych przekazanych do państw trzecich.

12.   Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

XYZ

Oferujemy hurtową sprzedaż paliw, z darmową dostawą do klienta. Posiadany przez nas sprzęt spełnia wszelkie europejskie normy bezpieczeństwa wymagane w krajowym jak i międzynarodowym przewozie towarów niebezpiecznych ADR.

Firma PKM Olkusz realizuje transport międzynarodowy oraz krajowy. Posiadany przez nas sprzęt spełnia wszelkie europejskie normy bezpieczeństwa wymagane zarówno w krajowym, jak i międzynarodowym przewozie towarów niebezpiecznych ADR.

Nasze stacje paliw wyróżniają się konkurencyjnymi cenami i bardzo dobrą jakością paliwa. Zapraszamy do Olkusza, Katowic, Jastrzębia Zdroju i Górek Wielkich. Na wybranych stacjach paliw posiadamy własny system kart rabatowych.

                                                                                                              

  
  
  
  


  
  
  
  

  
  
  
  

Zakłady Górniczo-Hutnicze „Bolesław” S.A. to największy w Polsce i liczący się w Europie producent cynku. Firma szczyci się ponad 70-letnią tradycją wydobycia rud cynku i ołowiu i produkcją najwyższej jakości produktów cynkowych dla wymagających odbiorców w kraju i zagranicą.

Pomimo zakończenia aktywności górniczej w związku z wyeksploatowaniem dostępnych złóż ZGH stale zwiększa swoje moce produkcyjne stosując innowacyjne w skali światowej rozwiązania techniczne. Firma wdraża nowoczesne technologie oparte na maksymalnym wykorzystaniu recyklingu w procesie produkcji, co pozwala skutecznie konkurować na rynku i jednocześnie dbać o racjonalne wykorzystanie zasobów naturalnych.

Wieloletnia współpraca z wymagającymi Odbiorcami w zakresie optymalizacji powłok ochronnych dla konstrukcji i blach stalowych spowodowała, że dziś nasze produkty dokładnie odpowiadają oczekiwaniom Odbiorcy zarówno w zakresie składu chemicznego jak i postaci handlowej.

Zapraszamy do współpracy!

  
  
  
  

                                                                                                              

 

  
  
  
  

  
  
  
  

MTD – Transport i Spedycja Dziura jest firmą transportową istniejącą na rynku od 1991 roku. Od początku istnienia firmy stawiamy na ciągłe inwestycje w personel i narzędzia, dzięki czemu możemy poszczycić się stałym podnoszeniem poziomu świadczonych przez nas usług.

Najważniejszym jest dla nas w pełni profesjonalne podejście do klienta oraz doświadczony i doskonale przygotowany zespół. Dokładamy wszelkich starań, aby powierzony nam ładunek dotarł bezpiecznie i na czas do miejsca swojego przeznaczenia.   

 

           

  
  
  
  

  
  
  
  

Nasza przychodnia świadczy usługi z zakresu rehabilitacji leczniczej:

kinezyterapii, fizykoterapii, masażu, terapii manualnej oraz rehabilitacji dziecięcej.

Do każdego Pacjenta podchodzimy kompleksowo i indywidualnie – szczegółowo analizujemy dolegliwości i planujemy terapię,
wykorzystując różnorodne techniki i nowoczesne metody leczenia.
W trosce o naszych Pacjentów i najwyższą jakość usług wyposażyliśmy przychodnię w nowoczesny sprzęt medyczny
posiadający europejskie atesty.

Zabiegi rehabilitacyjne są wykonywane przez wykwalifikowanych fizjoterapeutów, mających ukończone studia wyższe oraz posiadających międzynarodowe certyfikaty zdobyte na specjalistycznych szkoleniach i kursach.

Naszą misją jest przywracanie Pacjentów do sprawności, ale dbamy również o profilaktykę.

----------

Ponadto posiadamy gabinety specjalistyczne, w tym: ortopedyczny, neurologiczny, diabetologiczny, neurochirurgiczny, reumatologiczny, kardiologiczny oraz neurologopedyczny.

Lekarze współpracujący z nami to wysokiej klasy specjaliści w swoich dziedzinach.

W naszej przychodni odbywają się również zajęcia ze szkoły rodzenia, Fizjo Fitness (zawieszone do odwołania) oraz Zumba.

Nasza oferta obejmuje usługi komercyjne dla pacjentów prywatnych.

Współpracujemy również z firmami ubezpieczeniowymi: PZU, Medicover, Lux med, Enel-Med, Compensa oraz Signal-Iduna.

Dla naszych pacjentów udostępniamy bezpłatny parking przed budynkiem.
Przychodnia jest dostosowana dla osób niepełnosprawnychpodjazd, winda oraz inne udogodnienia wewnątrz budynku.

ZAPRASZAMY!

  
  
  
  

  
  
  
  

Zasmakuj polskiej tradycji i gościnności

Dlaczego warto skosztować naszej kuchni? Powodów jest kilka.

Przede wszystkim tradycyjna receptura przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Staranny dobór składników oraz ścisła kontrola jakości pozwala nam cieszyć się dobrą opinia.

 

Nasza kuchnia to świeżość, zdrowie i smak,

przygotowane i serwowane z największą pieczołowitością i starannością przez wyspecjalizowaną załogę.

Dbamy by nasi klienci byli zawsze zadowoleni i syci.

 

  
  
  
  

  
  
  
  

Spółka BOLTECH

Należy do Grupy Kapitałowej Zakładów Górniczo-Hutniczych „Bolesław” S.A.

Producenta wysokiej jakości cynku elektrolitycznego, koncentratów cynku i ołowiu oraz kwasu siarkowego i jest spadkobiercą przejętych spółek BOL-THERM, BOLOIL, BOLSPED.

Zakres działalności BOLTECH Sp. z o.o. jest  bardzo szeroki, obejmuje między innymi:

- wydobycie i przerób kruszyw -

- produkcję wyrobów elastomerowych -

- produkcję wyrobów  cynkowych -

- produkcja mas mineralno-asfaltowych -

- usługi remontowe oraz wykonawstwo robót inwestycyjnych w branży budownictwa drogowego -

- usługi transportowe i spedycyjne, krajowe i zagraniczne, samochodowe i kolejowe -

- usługi remontowe oraz wykonawstwo robót inwestycyjnych w branży mechaniczno-budowlanej -

- produkcję i montaż konstrukcji stalowych oraz różnych części do maszyn -

Spółka zatrudnia obecnie ok 500 pracowników. Pracą spółki kieruje 2 osobowy zarząd.

 

  
  
  
  

  
  
  
  

Firma Kurier Team 2000 powstała w 1991 roku.

Zajmuje się spedycją i transportem towarów na terenie kraju, Unii Europejskiej oraz Szwajcarii i Bałkanów.

W ciągu wielu lat swojej działalności stale się rozwija pozyskując klientów
oraz poszerzając bazę firm współpracujących i bazę transportową. 

Współpracujemy z firmami w zakresie dystrybucji towarów na terenie południowej Polski, dostarczamy gotowy produkty do sieci marketów na terenie kraju oraz transportujemy półprodukty do dalszej produkcji na terenie Europy.

 

  
  
  
  

  
  
  
  

                                                                                    


  
  
 
  

 


 

  
  
  
  

  
  
  
  

                                                                                                              

 

W ramach sekcji piłki nożnej funkcjonuje pierwszy zespół seniorów oraz od połowy 2020 r. Akademia Piłkarska, która jako jednostka organizacyjna sekcji została powołana aby prowadzić szkolenie młodzieży w Klubie i zapewnić jego realizację na profesjonalnym poziomie.

Klub Sportowy „Olkusz” odegrał bardzo dużą rolę w propagowaniu sportu i kultury fizycznej zarówno na terenie Olkusza, jak i w jego okolicach. Oprócz czynników finansowych duży wpływ na rozwój i funkcjonowanie klubu, mieli często pracujący społecznie działacze i trenerzy. Zawodnicy także wielokrotnie reprezentowali barwy klubowe z pobudek emocjonalnych, bez żadnych gratyfikacji.