Menu Boczne

Na wstępie chciałbym bardzo podziękować drużynie za postawę, bo każdy dał tyle ile mógł. Zarówno w środowym pucharowym meczu jak i dzisiaj musimy radzić sobie bez 8 zawodników.

Nasza kadra dziś 15 osobowa, składała się m.in z 7 młodzieżowców oraz nie w pełni zdrowego Dawida Smolarczyka który wytrzymał 60 minut i zdobył wyrównującego gola.

Co do samego spotkania. Weszliśmy słabo w mecz co zaowocowało stratą bramki w 7 minucie, choć obiektywnie należy przyznać, że sami sprezentowaliśmy rywalowi gola. Po bramce, przejęliśmy inicjatywę, mieliśmy swoje sytuacje i uważam ze z samych wypracowanych okazji do przerwy powinniśmy prowadzić. Jedynego gola bezpośrednio z rzutu rożnego zdobył Dawid Smolarczyk.

Po przerwie w mojej ocenie prowadziliśmy grę ale bez większych konkretów. Mieliśmy mnóstwo stałych fragmentów, akcji oskrzydlających w których brakowało tempa i ostatniego dogrania. Pod sam koniec meczu dwukrotnie daliśmy się skontrować drużynie Orła po naszym wrzucie z autu … i równie dobrze mogliśmy ten mecz przegrać.

Uważam że ten punkt, biorąc pod uwagę nasze ogromne problemy kadrowe oraz końcówkę meczu gdzie rywal stworzył dwie bardzo dobre okazje należy szanować.

Dziękuje drużynie jeszcze raz postawy bo dali dziś mimo problemów 100%. Mam nadzieję, że do kolejnego meczu powróci ktoś z rekonwalescentów i zespół się zregeneruje, a od kolejnego spotkania wrócimy do swojego optymalnego zestawienia i grania.

Trener KS PKM Olkusz: Bartosz Gaweł