Menu Boczne

Wreszcie pierwsze długo wyczekiwane zwycięstwo. Bardzo cenne trzy punkty po ciężkim meczu, potrzebowaliśmy przełamania i bardzo się cieszymy że wreszcie udało się wygrać po ciężkim boju z bardzo dobrym przeciwnikiem.

Co do samego meczu, wiedzieliśmy ze drużyna z Chełmka będzie bronić na własnej połowie i będzie wyczekiwać na kontrataki. Od początku prowadziliśmy grę jednak nie ustrzegliśmy się błędów i trzy krotnie nadzialiśmy się na groźne kontry które obiektywnie mówiąc zespół z Chełmka ma bardzo dobrze opracowane.

My również mieliśmy swoje sytuacje, wypracowaliśmy sporo stałych fragmentów gry po jednym z nich padł nawet gol, którego nie wiedząc czemu arbiter nie uznał, mamy nagranie z meczu - Kiczyński wygrał pojedynek główkowy - i w mojej opinii strzelił prawidłową bramkę, ale prace sędziów pozostawię bez komentarza. 3 minuty później również po dośrodkowaniu bramkę strzelił Zmysło, jednak arbiter znów gola nie uznał dopatrując się spalonego.

Pierwsza połowa bezbramkowa z przebiegu gry raczej był to sprawiedliwy rezultat. Druga połowa rozpoczęła się bardzo dobrze po dośrodkowaniu Majewskiego dobrze zamknął akcje oskrzydlającą Pietrzyk i wyprowadził nas na prowadzenie. Po golu uważam posiadaliśmy przewagę, wszystko zmieniło się w 60 minucie po drugiej żółtej kartce dla Lekkiego.

Gra w osłabieniu wymusiła na nas zmianę stylu gry. Musieliśmy bronić nisko na swojej połowie i robiliśmy to uważam bardzo dobrze. Daliśmy przeciwnikowi tak naprawdę jedną klarowną sytuacje i dowieźliśmy bardzo cenne zwycięstwo do końca.

Chciałbym na koniec podziękować drużynie za postawę, ogromna wole walki, determinację, mądrość w grze oraz zostawienie kupę zdrowia na boisku grając ponad 30 minut w osłabieniu. Brawo.

Trener KS PKM Olkusz: Bartosz Gaweł

Zobacz fotorelację z meczu: